Digitalizace papírových dokumentů

Digitalizace papírových dokumentů znamená zjednodušení veškeré kancelářské agendy. Spočívá v tom, že vaše archiválie převedeme do přístupných digitálních obrazů, které se dají snadno prohledávat.

Online přístup k aktivním složkám vám umožní dostat se k žádaným informacím mnohem rychleji, než byste je našli ve svém tradičním archivu plném papírů.

Inteligentní skenování

Z individuálních požadavků klientů týkající se přístupu vychází populární služba Inteligentní skenování Iron Mountain. Spočívá v tom, že dokumenty, které potřebujete často, vám naskenujeme okamžitě, zatímco další až na objednávku. Zvládáme i hromadné skenování, při kterém využíváme náš pokročilý software, který si poradí i s těžko čitelnými záznamy.

Naše spolupráce je vždy vysoce efektivní, protože využívá letité poznatky, moderní prostředky a vy platíte jen za skutečně realizované služby.

Kromě digitalizace a skenování papírových dokumentů nabízíme také jejich indexaci, uložení ve speciálních boxech, zálohování a obnovu, audity, inventarizace a bezpečné skartace včetně sledování zákonných skartačních lhůt.

Pomáháme tak organizacím celého světa snižovat náklady a rizika spojená s ochranou a úschovou informací.

Kontakty

Iron Mountain Česká republika s.r.o.

Zahradní 105
252 61 Jeneč

IČ: 25064631
DIČ: CZ 25064631

Tel.: +420 233 900 638


Rychlý kontakt

10 + 8 =